19 Січня 2023 5 хв на прочитання

Завдяки Roman.ua ми значно знизили CAC та підвищили якість лідів.

Відгук Романа Славки, CMO в Poster про роботу агенції Roman.ua.

Я маркетинговий директор компанії Poster POS. З 2013 року ми допомагаємо підприємствам у всьому світі автоматизувати повсякденні завдання.

Довідка про компанію

Система автоматизації ресторанів та кафе
  • Рік заснування2013
  • СфераB2B
  • Кількість клієнтів16 000

Ми знали Романа, співвласника агенції, як досвідченого маркетолога з великим досвідом роботи у різних нішах, тому кілька років тому, коли ми вирішили залучити агенцію для маркетингового аудиту, ми знали, хто це буде. Також, коли ми почали працювати, ми зустріли багато хороших фахівців у агенції. Усі, з ким ми працювали, мали великий досвід та глибоке розуміння першоджерела, з яким вони працюють.

Тому коли нам знадобився консалтинг для нового філіппінського ринку, ми вирішили знову звернутися за допомогою до агенції Roman.ua.

Завдання

Кілька років тому агенція провела аудит усієї нашої діяльності в галузі digital маркетингу. Вони проаналізували наші кампанії Google Ads та Facebook Ads. Запропонували, як покращити роботу з нашим email маркетингом. Той аудит виявився справді корисним, ми значно покращили якість лідів та знизили CAC, а також нове налаштування допомогло нам краще зрозуміти, які джерела, платформи та формати краще працюють для нас.

Цього року ми почали продавати наш SaaS на новому філіппінському ринку. У нас виникла проблема із генерацією лідів. Нам потрібно було залучити нових клієнтів з прийнятним терміном окупності в короткостроковій перспективі, щоб визначити, чи вигідний нам цей ринок, і ми вирішили звернутися до агенції за допомогою, враховуючи результат нашої попередньої роботи.

Процес

Агенція Roman.ua провела глибокий аналіз усіх історичних даних щодо кампаній та дій, які ми робили самостійно. Вони знайшли помилки в наших оголошеннях Facebook та Google та підготували список дій, які ми повинні реалізувати.

Крім того, ми отримали багато ідей по відстеженню платної реклами та знайшли нові ідеї щодо оптимізації маркетингових кампаній по email. Під час останнього аудиту ми також знайшли нові ідеї для залучення клієнтів за допомогою нетипових методів: аутрич, крауд-маркетинг, робота з місцевою спільнотою та ін.

Для мене найбільш захопливим було те, що ми працювали із співвласниками агенції, і вони самі знаходили час для роботи над нашим завданням.

Ми працювали безпосередньо з Романом та Ольгою, вони є співвласниками агенції. І я це дуже оцінив, тому що вони обидва мають великий досвід і стратегічні погляди в галузі цифрового маркетингу.

У нас було два зідзвони з ними. Під час першого дзвінка ми описали всі наші проблеми і який результат нам потрібний у результаті. Під час другого ми отримали багато корисної інформації та список дій для реалізації. Це дуже хороший формат, враховуючи, що ми маємо не так багато часу для отримання результату.

Результат

Після першої консультації ми знизили CAC та підвищили якість лідів, а також знайшли кілька нових ідей щодо роботи з каналами email-маркетингу. Після останнього аудиту ми також знизили CAC завдяки правильній роботі з GEO-таргетингом.

Наразі ми проводимо a/b-тести з новими цільовими сторінками зі структурою, запропонованою агенцією, та бачимо зростання якості лідів. Нашому менеджеру з продажу також дуже сподобалися нові, нестандартні ідеї для пошуку потенційних клієнтів.

Мінуси

Не можу згадати. Я вважаю, що усі процеси, які впроваджує Roman.ua, добре працюють для залучення потенційних клієнтів.

Роман Славка,
CMO в Poster
https://www.facebook.com/roman.slavka

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 8020 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Google Analytics Individual Qualified з 2009 р.

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

#261 в TOP-1000 компаній у світі, 2023 за версією Clutch

TOP Advertising Company в Україні, 2023 за версією Techbehemoths

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.