База знань

Статті 31 Березня, 2023

Ми повернулись в офіс!

Цілий рік ми працювали віддалено. У березні 2022 року наш офіс зачепило вибуховою хвилею, співробітники роз’їхались по всій країні, а дехто навіть виїхав за кордон. Сьогодні, через рік, хочемо поділитися радісною новиною. Ми повернулись в офіс.

Статті 5 Січня, 2023

Як Roman.ua допомагає ЗСУ

З початку повномасштабного вторгення агенція Roman.ua активно займається волонтерською діяльністю. Засновник агенції Роман Рибальченко закуповує квадрокоптери, транспортні засоби, старлінки, рації, одяг для військових. Також компанія проводить благодійні розіграші на потреби ГУР та приєднується до зборів перевірених фондів.

 Останнє оновлення 22.04.2024 

Статті 26 Жовтня, 2022

Підготовка до зими: опалення, електроенергія, автономність та робота

Роман Рибальченко, засновник Roman.ua, поділився своїми ідеями та напрацюваннями щодо автономності узимку, враховуючи його досвід підготовки в січні-лютому та знаходження на окупованих територіях в лютому-березні 2022.

Статті 26 Серпня, 2021

Як влаштований проєктний менеджмент в Roman.ua

Ви часто питаєте, як влаштовані процеси в нашій компанії. Наприклад: «Як проходитиме проєкт? Як ви заводите завдання? Як звітуєте?».

У цій статті докладно розповімо, в чому полягає наш системний проєктний менеджмент, і як ми будуємо процеси, щоб досягати високих результатів для Клієнтів.

Кейси 26 Серпня, 2021

Houza.com: як залучити клієнтів до агрегатора нерухомості в ОАЕ за допомогою PPC

Клієнт звернувся із завданням протестувати трафік у ніші та збільшити кількість якісних лідів. За 5 місяців співпраці кількість лідів зросла в 4 рази, при цьому вартість кліку збільшилася незначно.

Кейси 21 Серпня, 2021

Як автоматизувати набір співробітників через чат-бот

З 2019 року ми почали відбирати співробітників до компанії через чат-бот у Фейсбуці. Завдяки автоматизації лише на першій вакансії ми заощадили 20 годин робочого часу. На момент написання статті за допомогою чат-бота ми обробили 410+ заявок від кандидатів.

Статті 29 Червня, 2021

Product-market fit. Як знайти та утримати

Product-market fit намагаються досягти усі підприємці та продакт-менеджери. При цьому далеко не усі фахівці правильно розуміють цю концепцію. У цій статті, яка написана на основі подкасту, ми поговоримо про product-market fit, що це таке і чому важливо його досягти.

Інтернет-маркетинг 1 Березня, 2021

Повне керівництво з Google Analytics 4

У статті розбираємося у суті нової Google Analytics 4, в її відмінностях від Universal Analytics, а також розповідаємо, кому варто переходити, а кому краще почекати.

Кейси 10 Листопада, 2020

Кейс збільшення продажів на Amazon за допомогою реклами Google Ads

Наш Клієнт продавав товари на Amazon. Звернувся до нас з метою оптимізації рекламних кампаній та підвищення продажів. В результаті співпраці ми знизили ціну кліка з $0.37 до $0.17 та підвищили CTR. За той же бюджет Клієнт зміг отримати вдвічі більше цільового трафіку.