База знань

Статті 5 Січня, 2023

Як Roman.ua допомагає ЗСУ

З початку повномасштабного вторгення агенція Roman.ua активно займається волонтерською діяльністю. З перших днів війни засновник агенції Роман Рибальченко закуповує квадрокоптери, транспортні засоби, одяг для військових. Також компанія проводить благодійні розіграші на потреби ГУР та приєднується до зборів перевірених фондів.

З лютого ми перевели на ЗСУ більше ніж 30 000$. Дякуємо нашим Клієнтам та усій команді Roman.ua, за те що ми маємо можливість донатити й підтримувати ЗСУ!

 Останнє оновлення 23.03.2023 

Статті 26 Жовтня, 2022

Підготовка до зими: опалення, електроенергія, автономність та робота

Роман Рибальченко, засновник Roman.ua, поділився своїми ідеями та напрацюваннями щодо автономності узимку, враховуючи його досвід підготовки в січні-лютому та знаходження на окупованих територіях в лютому-березні 2022.

Статті 26 Серпня, 2021

Як влаштований проєктний менеджмент в Roman.ua

Ви часто питаєте, як влаштовані процеси в нашій компанії. Наприклад: «Як проходитиме проєкт? Як ви заводите завдання? Як звітуєте?».

У цій статті докладно розповімо, в чому полягає наш системний проєктний менеджмент, і як ми будуємо процеси, щоб досягати високих результатів для Клієнтів.

Кейси 26 Серпня, 2021

Houza.com: як залучити клієнтів до агрегатора нерухомості в ОАЕ за допомогою PPC

Клієнт звернувся із завданням протестувати трафік у ніші та збільшити кількість якісних лідів. За 5 місяців співпраці кількість лідів зросла в 4 рази, при цьому вартість кліку збільшилася незначно.

Кейси 21 Серпня, 2021

Як автоматизувати набір співробітників через чат-бот

З 2019 року ми почали відбирати співробітників до компанії через чат-бот у Фейсбуці. Завдяки автоматизації лише на першій вакансії ми заощадили 20 годин робочого часу. На момент написання статті за допомогою чат-бота ми обробили 410+ заявок від кандидатів.

Статті 1 Березня, 2021

Повне керівництво з Google Analytics 4

У статті розбираємося у суті нової Google Analytics 4, в її відмінностях від Universal Analytics, а також розповідаємо, кому варто переходити, а кому краще почекати.

Кейси 10 Листопада, 2020

Кейс збільшення продажів на Amazon за допомогою реклами Google Ads

Наш Клієнт продавав товари на Amazon. Звернувся до нас з метою оптимізації рекламних кампаній та підвищення продажів. В результаті співпраці ми знизили ціну кліка з $0.37 до $0.17 та підвищили CTR. За той же бюджет Клієнт зміг отримати вдвічі більше цільового трафіку.

Кейси 10 Листопада, 2020

Налаштування наскрізної аналітики для компанії з довгим циклом виробництва: кейс з Австралії

До звернення до нас Payless Promotions вели лише бухгалтерський облік без відстеження маркетингових кампаній. Ми забезпечили їм структуроване сховище даних, систему наскрізної аналітики з урахуванням особливості бізнесу. Тепер у компанії можуть приймати рішення на підставі даних про джерела трафіку та витрати на них

Статті 13 Жовтня, 2020

Повне керівництво з ремаркетингу Google Ads для e-commerce

Ця стаття є повним керівництвом з ремаркетингу для інтернет-магазинів. Прочитавши статтю, ви зможете створювати, редагувати та аналізувати рекламні кампанії. Ми переклали статтю Герасімоса Нікопулоса, генерального директора компанії Adalpo. У його активі такі клієнти як Coca-Cola та Google, власна діджитал-агенція.