27 Квітня 2023 5 хв на прочитання

Roman.ua – це не типова агенція інтернет-маркетингу

Відгук Миколи Мандри, Project Manager у LNZ web про роботу з Roman.ua.

Я керівник проекту інтернет-магазину із продажу засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив. Інтернет-магазин LNZ web є частиною агропромислового холдингу LNZ Group, що спеціалізується на торгівлі насіннєвим матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві та зерноторговій діяльності.

Компанія розвиває сільськогосподарське виробництво, насінництво та дистрибуцію. Обробляє 83 000 га землі та має понад 3 000 співробітників на сезон.

Довідка про компанію

Інтернет-магазин вертикально-інтегрованого агрохолдингу LNZ
  • Рік заснування2019
  • СфераB2B
  • ГеографіяУкраїна
  • Кількість співробітників на сезон3000

Відразу після створення сайту ми працювали з маркетинговою агенцією, яка раніше брала участь в інших проектах компанії. Після двох місяців роботи з ними жодної з поставлених цілей не було досягнуто, і ми вирішили шукати заміну. Хороші відгуки про команду Roman.ua ми отримали від наших партнерів.

Ми зустрілися з Roman.ua та отримали аудит попередньої діяльності агенції. Крім того, ми оцінили професійний підхід, досвід та можливості Roman.ua та за результатами зустрічі обрали їх для подальшої співпраці.

Завдання

Ми вирішили створити інтернет-магазин, щоб зайняти ринкову нішу, яка раніше була недоступна для менеджерів офлайн-дистрибуції – невеликі фермерські господарства площею 10-500 га.

Ми створили сайт і потребували спеціалістів з управління інтернет-маркетингом у сфері електронної комерції для досягнення максимальних результатів онлайн продажів, збору бази потенційних покупців та інформування потенційних покупців про можливість придбати нашу продукцію онлайн.

Roman.ua було довірено повний контроль над нашим інтернет-маркетингом; вони могли робити все, що вважали за потрібне для досягнення наших цілей. Спочатку ми надали інформацію про сезонний попит на продукцію, маркетингові профілі основних клієнтів та пріоритети ключових брендів. Спочатку Roman.ua запустили рекламні кампанії через Google ads: покупки, пошук та банерна реклама і налаштували Google Analytics.

Наступним етапом став запуск реклами через Facebook та Instagram; Roman.ua допоміг налаштувати та запустити покупки у Facebook та кампанії з просування публікацій у наших соціальних мережах. Пізніше також було налагоджено e-mail маркетинг: за допомогою SendPulse рекламні та інформаційні повідомлення розсилали клієнтам електронною поштою та Viber.

Через рік ми запустили свій YouTube-канал. Roman.ua допомогли розробити процес виробництва та розповсюдження відеоконтенту, консультували за сценаріями, працювали з монтажною групою, давали рекомендації щодо частоти випусків. Також, за запитом, ми отримували пропозиції щодо покращення та наповнення сайту: Roman.ua запропонували нам послуги SEO-агенції.

Результат

Ми працювали з Roman.ua два плідні роки, а рік тому зробили перерву через бажання спробувати керувати рекламою самостійно. В даний час ми звертаємося до них за консультаціями. Наприкінці третього року проект повністю окупився, включаючи витрати на розробку сайту.

Порівняно із ситуацією до початку співпраці з Roman.ua середньомісячний оборот зріс більш ніж у 50 разів, середня вартість замовлення – у 6 разів, кількість замовлень на місяць – у 21 раз, а кількість заявок – у 37 разів. І ці показники зберігаються, незважаючи на складні економічні обставини для аграрного сектору України.

Цінність

Roman.ua – це не звичайна агенція інтернет-маркетингу; вони професіонали у своїй галузі з великим досвідом роботи. Найбільше мене вразив їхній підхід, вони завжди були на зв’язку з нами і знали, як адаптуватись до потреб нестабільних ринкових умов. Roman.ua мали компетентну думку з будь-якого питання і давали відмінні рекомендації.

Ми постійно були на зв’язку, і для вирішення термінових питань було створено окремі чати в Telegram. Щонайменше раз на місяць проводилися особисті зустрічі для обговорення результатів та подальших планів, які пізніше перейшли у формат онлайн-дзвінків. Я постійно бачив роботу Roman.ua через звіти у розділі Worksection та щомісячні звіти про виконані завдання.

Мінуси

Все, що ми хотіли покращити або змінити під час нашої співпраці, було вирішено.

Плануєте вивести свій бізнес в онлайн?

Ми знаємо, як швидше масштабувати ваш бізнес

Микола Мандра,
Project Manager у LNZ web
https://www.linkedin.com/in/mykola-mandra/ 

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 8020 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Google Analytics Individual Qualified з 2009 р.

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

#261 в TOP-1000 компаній у світі, 2023 за версією Clutch

TOP Advertising Company в Україні, 2023 за версією Techbehemoths

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.