4 Серпня 2023 4 хв на прочитання

Команда Roman.ua вирізняється високим рівнем досвіду в digital маркетингу

Відгук Євгена Сокольнікова, управляючого партнера в boodmo.com про роботу з Roman.ua.

Мене звати Євген Сокольніков. Я управляючий партнер компанії boodmo.com (Smart Parts Online Pvt. Ltd).

boodmo.com — це найбільший в Індії онлайн-маркетплейс автомобільних запчастин. У нас є величезна база даних з 13 мільйонів унікальних автомобільних запчастин, високоякісних оригінальних та вживаних запчастин від понад 3000 національних та міжнародних брендів.

Довідка про компанію

Маркетплейс автозапчастин
  • Рік заснування2015
  • СфераРоздрібна торгівля
  • Кількість співробітників201-500
  • Кількість активний юзерів на місяць 1,5 млн

Завдання

У нас постало завдання залучити нових клієнтів. Нам потрібна була агенція для ведення наших PPC-кампаній — Google Ads, Facebook Ads, а також для тестування інших рекламних майданчиків з метою отримання трафіку.

Компанію Roman.ua мені порадили знайомі. А остаточно ми визначились, коли зрозуміли, що агенція відповідає нашій корпоративній культурі та має гарне співвідношення ціни та якості.

Цінність

Roman.ua співпрацює з нашою компанією від самого початку. Все, що ми побудували в маркетингу, було зроблено у співпраці з Roman.ua.

Команда дуже чуйна і завжди на зв’язку з нами. Вони використовують таск-менеджер Worksection для побудови системного проектного менедженту, тому процес роботи для нас прозорий.

Нас приємно здивував високий рівень досвіду команди в digital маркетингу, а також гнучкість та увага до деталей.

Процес

Спочатку ми запустили рекламу в Google Ads: налаштували пошукові кампанії та ремаркетинг. Далі в Facebook Ads запустили кампанію на поповнення бази користувачів через унікальні пропозиції.

Також підключили товарні фіди, запустили товарний динамічний ремаркетинг та категорійний ремаркетинг. Просували категорійні та регулярні акції через мережу GDN. 

Із релізом мобільного додатку налаштували рекламні кампанії на встановлення додатку та товарні кампанії на покупки через додаток.

Загалом, за час роботи з Roman.ua ми протестували увесь функціонал Google Ads та Facebook Ads А також різні рекламні майданчики, та рекламу в Apple Search Ads.

На даний момент агенція Roman.ua веде рекламу в Google Ads та Facebook Ads та надає підтримку Google Analytics. Основний показник, який ми відстежуємо в часі – це CAC. В співпраці з Roman.ua ми глибоко і аналітично підходимо до аналізу цієї метрики з різними розбивками (локація, канал, кампанія, джерело і т.д.)

Результат

Уся digital стратегія нашої компанії була створена і підтримується Roman.ua. Вони налаштували нам PPC рекламу (Facebook Ads, Google Ads, Apple Search Ads) та налаштували Google Analytics.

Агенція Roman.ua є нашим постійним підрядником у digital маркетингу і відіграє у його розвитку вирішальну роль. Зараз ми повністю задоволені їх послугами. А boodmo.com залишається лідером в ніші онлайн магазинів та маркетплейсів автозапчастин.

Євген Сокольніков,
Управляючий партнер в boodmo.com
https://www.facebook.com/sokol441

Хочеш збільшити продажі у сфері ecommerce?

Ми з досвіду знаємо, як знайти точки зростання для бізнесу

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 8018 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

#261 в TOP-1000 компаній у світі, 2023 за версією Clutch

TOP Advertising Company в Україні, 2023 за версією Techbehemoths

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.