20 Серпня 2013 3 хв на прочитання

Отримали ті результати, на які, відверто, ми навіть не розраховували

Відгук Лілії Горєлої, керуючого партнера OS-Direct про курси web-аналітики.

Мене звуть Лілія Горєла, я є керуючим партнером маркетинг-групи OS-Direct. Я – та людина, яка нещодавно закінчила курс по web-аналитиці Роми Рибальченка.

Довідка про компанію

Маркетингова агенція
  • Рік заснування2001
  • Кількість працівників100
  • Сфера B2B

Ті знання, які я здобула на курсі, я вже впровадила на кількох власних проєктах та на кількох клієнтських проєктах, отримавши ті результати, на які відверто ми навіть не розраховували.

Чому я пішла на цей курс? Тому що я розумію, що за сучасними методами просування в інтернеті, за web-аналітикою – майбутнє продажів. І так як OS-Direct багато працює з клієнтами у сфері дистанційної торгівлі та у сфері e-commerce, ми повинні розуміти, як наші клієнти роблять цей бізнес. І вміти робити цей бізнес якщо не краще за них, то, як мінімум, не гірше за них. І цей курс дозволяє це робити. Цей курс дозволяє розібратися в цьому практично досконально.

І знаєте, що добре? Добре те, що курс складено так, що ти не можеш не розібратися у досить складному та специфічному спеціалізованому матеріалі.

Тому що є домашнє завдання. Тому що є великий блок, де ми потім розбираємо домашнє завдання та питання, що виникли, коли ти робив домашнє завдання. Тому що є контрольні роботи і виникає такий собі синдром відмінника, коли ти не можеш не написати роботу хоча б гідно, нормально, добре. І ти, незважаючи на те, що в тебе немає часу повторювати, вивчати матеріал – ти робиш це, ти розбираєшся. Це справді непоганий мотив для того, щоб ти глибше занурився у цю тему.

Я знаю, що на кожному наступному такому курсі буде кілька співробітників OS-Direct, це і акаунтери, це стратеги, це креатори. Усе для того, щоб вони краще розуміли сучасні методи продажу та бізнес наших клієнтів.

Я абсолютно сміливо рекомендую цей курс та закликаю Вас приєднуватися до наступних груп! Дякую, Ромо, за ті знання, які ти дав мені та моєму колективу! Дякую!

Лілія Горєла,
керуючий партнер OS-Direct. Творець проекту «Майстерня Голосу», Студії «МудроЄдів».
https://www.facebook.com/LiliyaPertsiya

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 7977 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

#261 в TOP-1000 компаній у світі, 2023 за версією Clutch

TOP Advertising Company в Україні, 2023 за версією Techbehemoths

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.