25 Квітня 2013 3 хв на прочитання

Вже зараз ми маємо конверсію вдвічі більше, ніж було до цього

Відгук Антона Рожкова, співвласника інтернет-магазину Manidea про роботу агенції Roman.ua.

У січні-лютому у мене була проста мета — підняти продажі в інтернет-магазині. До цього я працював над магазином більше року. Досяг непоганих результатів — провальних місяців не було, і ми почали отримувати невеликий прибуток. А в січні я дізнався, що до нас у Челябінськ приїде Рома Рибальченко.

У мене є просте правило: навчатися у тих, хто знає більше за тебе. Я намагаюся знайти спеціаліста, який уже пропрацював більше року в цікавій для мене сфері та показав хороші результати. Рома мені підходив: він довго працює в інтернет-маркетингу, навчається постійно новим фішкам (перебуває в тренді), тривалий час працював у e-commerce і постійно виступає на конференціях та семінарах (уміє спілкуватися та розжовувати матеріал).

Хочеш замовити консалтинг?

Ми відповімо на твої запитання з цифрами та прикладами

Чому не взяти консультацію у фахівця, який твої проблеми вже вирішував? Під час консультації багато було не зрозуміло (але ж я в інтернет-маркетингу з 2007 року!). Але Рома докладно все розжував і показав на прикладах, як треба робити. Що заважає продажам, а що може дати більший ефект.

Найголовніше – це індивідуальність. Рома відповів на всі мої запитання, а також на запитання співвласника та керуючого інтернет-магазином. Ви часто спілкуєтесь з експертом, який детально розбирає ваш проєкт та пропонує різні ідеї? Я зустрічаю таких експертів дуже рідко.

Рома прямо говорить, якщо не знає, чи може та чи інша фішка допомогти нам. У консультаціях важлива чесність і правило лікарів: «Не нашкодь».

За півтори години консультацій ми змогли знайти рішення для двадцяти проблем. Більшість вже реалізована. Усі реалізовані рекомендації – працюють. 

І це ще не все. Наша road map складена до кінця року. Це те, що треба зробити обов’язково, щоб підвищити продажі. Вже зараз ми маємо конверсію вдвічі більше, ніж було до цього. У нашій темі розвиватися швидко — дуже важливо (найстарішому інтернет-магазину немає більше трьох років).

Я рекомендую звертатися до Роми, якщо у вас виникли проблеми з продажем в інтернет-магазині. Найголовніше – не забудьте ручку та блокнот (а краще диктофон). Записувати доведеться багато. Для підтвердження цього відгуку мені завжди можна написати на aneto74@gmail.com або написати у Вконтакте http://vk.com/aneto, я із задоволенням ще раз підтверджу свій відгук.

P.S. Один із кейсів за проєктом — збільшення конверсії на +0,20% в абсолютних показниках за 40 хвилин і 20$.

Антон Рожков,
співвласник інтернет-магазину manidea.ru

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 7977 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

#261 в TOP-1000 компаній у світі, 2023 за версією Clutch

TOP Advertising Company в Україні, 2023 за версією Techbehemoths

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.