21 Березня 2023 4 хв на прочитання

Вони є експертами у своїй галузі і завжди пропонують нові ідеї

Відгук Аліни Рябініної , Team Lead у HP Inc. про роботу з Roman.ua.

Вітання! Мене звуть Аліна Рябініна. Я керівник групи з просування HyperX в HP Inc. На своїй попередній посаді я відповідала за маркетинг HyperX у регіоні Східної Європи та Канади.

Довідка про компанію

Виробник пристроїв для геймерів
  • Кількість співробітників10,000+
  • СфераB2B, B2C
  • ГеографіяВесь світ

Коли Kingston Technology прийшла в ігрову індустрію, ми зрозуміли, що нам необхідно покращити свої знання в галузі інтернет-маркетингу, і ми почали шукати професіоналів, які б допомогли нам трохи покращити ці знання. Наш вибір припав на Романа. Коли ми побачили, як він та його команда підходять до роботи, як самовіддано вони ставляться до своєї справи, ми зрозуміли, що ця зустріч буде не останньою, і одна єдина консультація вилилася у довгострокову співпрацю з різними відділами та різними напрямками діяльності компанії.

Завдання

Спочатку ми шукали агенцію, якій ми могли б довіряти, яка допомогла б нам з рекламою в соціальних мережах і пошуковою PPC-рекламою в регіоні Східної Європи. Наша співпраця швидко розширилася, і ми почали використовувати аналітику Google для нашої рекламної діяльності на різних ринках. І я знаю, що ми маємо потенціал, щоб зробити більше в майбутньому.

Они являются экспертами в своей области и всегда предлагают новые идеи

Результат

У нас було неймовірне покращення якості наших кампаній у соціальних медіа. Наприклад, команда Roman.ua знизила CPC у 8 разів порівняно з прогнозом іншого підрядника з високою якістю трафіку, високим обсягом (понад 90 млн. показів у соціальних медіа), і всі наші KPI були перевиконані.

Цінність

Команда Roman.ua завжди укладалася в термін, і була гнучкою і прислухалася до наших потреб.

Зв’язок завжди був ефективним, і ми ніколи не стикалися із затримками. Команда була готова використовувати програмне забезпечення для управління проєктами на наш вибір, що було дуже корисно. У нас були регулярні зустрічі для обговорення можливих покращень, і з командою Roman.ua завжди було легко зв’язатися, незважаючи на те, що ми знаходились у різних часових поясах. Можливість працювати з агенцією, яка здатна виявити гнучкість і пристосуватися до роботи з глобальною компанією – рідкісна знахідка.

Мінуси

Озираючись назад, я думаю, що варто було приділити більше часу для онлайн-зустрічей, аніж спілкування по переписці.

Хочеш налаштувати PPC рекламу?

Ми з досвіду знаємо, як зробити це по-справжньому ефективно.

Аліна Рябініна
Team Lead у HP Inc.
https://www.facebook.com/lisha.riabinina

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 7969 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

Clutch TOP-1000 компаній у світі за 2022 р.

TechBehemoths Awards 2022. Найкращі рекламні агенції України.

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.