Статті

Статті 26 Серпня 2021

Як влаштований проєктний менеджмент в Roman.ua

Ви часто питаєте, як влаштовані процеси в нашій компанії. Наприклад: «Як проходитиме проєкт? Як ви заводите завдання? Як звітуєте?».

У цій статті докладно розповімо, в чому полягає наш системний проєктний менеджмент, і як ми будуємо процеси, щоб досягати високих результатів для Клієнтів.

Інтернет-маркетинг 1 Березня 2021

Повне керівництво з Google Analytics 4

У статті розбираємося у суті нової Google Analytics 4, в її відмінностях від Universal Analytics, а також розповідаємо, кому варто переходити, а кому краще почекати.

Інтернет-маркетинг 13 Жовтня 2020

Повне керівництво з ремаркетингу Google Ads для e-commerce

Ця стаття є повним керівництвом з ремаркетингу для інтернет-магазинів. Прочитавши статтю, ви зможете створювати, редагувати та аналізувати рекламні кампанії. Ми переклали статтю Герасімоса Нікопулоса, генерального директора компанії Adalpo. У його активі такі клієнти як Coca-Cola та Google, власна діджитал-агенція.

Статті 29 Квітня 2020

Як просуватися у вузьких B2B-нішах, коли SEO не достатньо

Роман Рибальченко на конференції з просування на західних ринках NaZapad 13 поділився досвідом роботи агенції з проєктами у B2B-сегментах. B2B часто мало трафіку, але є люди, які готові купувати. SEO тут працює не завжди або не працює взагалі, а одна угода може принести, наприклад 30 000$.

Кейси 5 Грудня 2018

Як зібрати базу email за допомогою активних popup Sumo.com

Існує думка, що popup вікна для збирання email дратують відвідувачів сайту. Але якщо підійти до використання спливаючих форм з розумом: точно налаштувати їх, і не спамити, а пропонувати підписатися на корисну розсилку або давати безкоштовний цінний контент, то виявиться, що вони є потужним інструментом для збирання імейлів.

Кейси 26 Листопада 2018

Що робити, щоб листи не потрапили до спаму? 7 кроків для поліпшення доставляння email

Клієнт звернувся із завданням аудиту email-маркетингу для кількох проєктів. Email-маркетинг приносив відносно невеликий відсоток обороту, але Клієнт бачив, що люди, які відкривають імейли з більшою ймовірністю купують через інші канали.

Статті 26 Жовтня 2018

Підготовка до зими: опалення, електроенергія, автономність та робота

Роман Рибальченко, засновник Roman.ua, поділився своїми ідеями та напрацюваннями щодо автономності узимку, враховуючи його досвід підготовки в січні-лютому та знаходження на окупованих територіях в лютому-березні 2022.

Інтернет-маркетинг 6 Листопада 2015

Кейс. Як ми збільшили продажі в 5 разів та облажалися

У лютому 2014 року до нас звернувся Клієнт. Треба було протягом року збільшити прибуток магазину втричі. Ринок електронної торгівлі у Білорусі був нам незнайомий. Білорусь хоч і схожа на Україну та росію, але розвиток ринку та принципи ведення інтернет-бізнесу там відрізняються. Якщо не хочете повторити наші помилки і не облажатись — читайте кейс і робіть свої висновки.