27 Травня 2024 4 хв на прочитання

Вони надають корисні пропозиції, як зробити задачі чи процеси більш ефективними

Відгук Анни Луго, Менеджера з digital маркетингу у Kingston Technology про роботу з Roman.ua.

Привіт! Мене звати Анна Луго. Я — менеджер з соціальних мереж та цифрового маркетингу у відділі розвитку бізнесу в Східній Європі компанії Kingston Technology.

Kingston Technology Corporation – це міжнародна корпорація комп’ютерних технологій, яка розробляє й виробляє флеш-пам’ять та інші комп’ютерні комплектуючі, що пов’язані з комп’ютерною пам’яттю.

Довідка про компанію

Виробник пристроїв пам’яті
  • Географія175 країн
  • Списки Forbes#25 America’s Largest Private Companies
  • Дохід у 202316.1 млрд $
  • Співробітники3000

Завдання

Ми шукали підрядника, якому можна передати управління PPC-кампаніями та рекламою в соцмережах. Окрім цього, нам потрібно було налаштувати Google Analytics для аналізу рекламних кампаній.

Агенцію Roman.ua мені рекомендували знайомі, а остаточно визначились завдяки хорошому співвідношенні ціни та якості.

Процес

Агенція надає нам повноцінну аналітичну підтримку рекламних кампаній. Roman.ua налаштували та налагодили роботу Google Analytics для лендінгів, аналізу результатів промо та контролю якості роботи розробників. Після завершення рекламної кампанії ми отримуємо аналіз результатів за країнами, джерелами трафіку, кампаніями тощо.

Літом 2022 року ми доручили команді запустити рекламні кампанії в Meta Ads для наших акцій у різних країнах. Це включає в себе налаштування кампаній, створення аудиторій, аналіз результатів.

В кінці 2023 вони зробили для нас аудит Google Ads, надали рекомендації по можливостях оптимізації рекламних кампаній відповідно до наших цілей.

Нам сподобався підхід й на початку 2024-го команді Roman.ua було передано ще й ведення рекламних кампаній в Google Ads та Amazon Ads. Вони здійснюють розміщення реклами 4-ма мовами для 12-ти країн Східної Європи, беруть активну участь у формуванні квартального плану та розподілі бюджетів. Також вони регулярно надають консультації по GA4 та побудові автоматизованих звітностей.

Результат

Ми досягли запланованих показників KPI для різних проектів, дотримуючись дедлайнів. Завдяки детальній звітності, ми бачимо усі виконані роботи і можемо обговорити результати кампаній. Спілкуємось зазвичай через месенджери або на онлайн-зустрічах.

Цінність

Окремо хочеться відмітити, що в агенції завжди думають, як зробити процеси більш ефективними, мають купу свіжих ідей та діляться з нами корисними рекомендаціями.

«Вони надають корисні пропозиції, як зробити задачі чи процеси більш ефективними» 

Сфери для вдосконалення

Що б ми хотіли покращити? Ми б хотіли, щоб агенція глибше занурилась у вивчення продуктових лінійок та категорій Kingston, які широко представлені на ринках країн Східної Європи.

Хочеш налаштувати PPC рекламу?

Ми з досвіду знаємо, як зробити це по-справжньому ефективно.

Анна Луго,
Менеджер з digital маркетингу у Kingston Technology
https://www.linkedin.com/in/annaostapchuk

Підпишись, щоб не пропустити свіжі матеріали

Нові статті, відео, подкасти про performance-маркетинг, інтернет-бізнес та продуктивність 3-4 рази на місяць. Вже 8020 підписників.

Сертифікати
й нагороди

Google Analytics Individual Qualified з 2009 р.

Meta Business Partner. Таких всього ~16 в Україні

eSputnik Partner з 2019 р.

MailChimp Experts з 2010 р.

UpWork Top Rated

#261 в TOP-1000 компаній у світі, 2023 за версією Clutch

TOP Advertising Company в Україні, 2023 за версією Techbehemoths

Клієнти

З 2008 року ми працювали з 263 Клієнтами і допомогли їм зробити інтернет-маркетинг ефективнішим і заробити більше.

Клієнти
ПРО НАС

Чому ми обрали Roman.ua?
Тому що в хорошому сенсі вони задроти.