База знань

Інтернет-маркетинг 15 Вересня 2022

Повний посібник з Google Analytics 4

У статті розбираємося у суті нової Google Analytics 4, в її відмінностях від Universal Analytics, а також розповідаємо, кому варто переходити, а кому краще почекати.

Статті 26 Серпня 2021

Як влаштований проєктний менеджмент в Roman.ua

Ви часто питаєте, як влаштовані процеси в нашій компанії. Наприклад: «Як проходитиме проєкт? Як ви заводите завдання? Як звітуєте?».

У цій статті докладно розповімо, в чому полягає наш системний проєктний менеджмент, і як ми будуємо процеси, щоб досягати високих результатів для Клієнтів.

Кейси 26 Серпня 2021

Houza.com: як залучити клієнтів до агрегатора нерухомості в ОАЕ за допомогою PPC

Клієнт звернувся із завданням протестувати трафік у ніші та збільшити кількість якісних лідів. За 5 місяців співпраці кількість лідів зросла в 4 рази, при цьому вартість кліку збільшилася незначно.

Кейси 21 Серпня 2021

Як автоматизувати набір співробітників через чат-бот

З 2019 року ми почали відбирати співробітників до компанії через чат-бот у Фейсбуці. Завдяки автоматизації лише на першій вакансії ми заощадили 20 годин робочого часу. На момент написання статті за допомогою чат-бота ми обробили 410+ заявок від кандидатів.

Кейси 10 Листопада 2020

Налаштування наскрізної аналітики для компанії з довгим циклом виробництва: кейс з Австралії

До звернення до нас Payless Promotions вели лише бухгалтерський облік без відстеження маркетингових кампаній. Ми забезпечили їм структуроване сховище даних, систему наскрізної аналітики з урахуванням особливості бізнесу. Тепер у компанії можуть приймати рішення на підставі даних про джерела трафіку та витрати на них

Кейси 10 Листопада 2020

Кейс збільшення продажів на Amazon за допомогою реклами Google Ads

Наш Клієнт продавав товари на Amazon. Звернувся до нас з метою оптимізації рекламних кампаній та підвищення продажів. В результаті співпраці ми знизили ціну кліка з $0.37 до $0.17 та підвищили CTR. За той же бюджет Клієнт зміг отримати вдвічі більше цільового трафіку.

Кейси 11 Вересня 2020

Кейс LNZ Web: запуск інтернет-маркетингу для агробізнесу з нуля

Компанія LNZ Web мала невеликий досвід продажів в онлайні. Вони звернулися до нас у вересні 2019 року за онлайн-маркетингом під ключ. В результаті з жовтня до квітня інтернет-продажі зросли в 30 разів, середній чек — у 2, оборот — у 63 рази.

Кейси 28 Травня 2019

Кейс. Як налаштувати наскрізну аналітику для software розробників

До нас звернулася компанія Skylum (ex. Macphun) для налаштування наскрізної аналітики. Окрім зведення інформації з усіх джерел в одну базу даних, ми провели аналіз та налаштували процес підрахунку ROI. Це дозволило компанії перерозподілити гроші на продукти, канали та кампанії з вищим ROI.

Кейси 26 Березня 2019

Кейс. Як побудувати систему тригерних розсилок за допомогою Mandrill

Клієнт звернувся із завданням перенесення тригерних листів із самописної власної системи у зовнішній сервіс тригерних розсилок. Ми переробили, доповнили та перенесли до Mandrill 308 листів і продовжуємо. Досягли 98,6% доставляння, жодного зниження рейтингу або попадання під фільтри Mandrill за весь час при більш ніж 200 000 відправок на місяць.